Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

ЗАЯВА ПРЕС-СЛУЖБИ

30 жовтня 2014, 16:51

29 жовтня 2014 року в ефірі телеканалу «Інтер» (програма «Подробиці») народний депутат України Нестор Шуфрич, говорячи про встановлення результатів виборів народних депутатів на деяких виборчих округах Донецької області, стверджував, що один з високопосадовців Адміністрації Президента начебто давав прямі вказівки Голові Вищого адміністративного суду України Олександру Нечитайлу щодо розгляду позовів, які можуть надходити з Донецької області, на користь провладних кандидатів.

 Заявляємо, що ці висловлювання є неправдивими і такими, що підривають довіру до адміністративного судочинства в Україні та особисто до Голови Вищого адміністративного суду України, а також до всіх суддів системи адміністративних судів.

 Особливу загрозу такі голослівні висловлювання та політичні заяви становлять у період виборчого процесу та вирішення адміністративними судами справ, пов’язаних із виборами народних депутатів України.

 Вищий адміністративний суд України розцінює такі заяви як тиск на суди і суддів та прагнення вплинути на подальші судові рішення адміністративних судів.

 Разом із тим керівництво Вищого адміністративного суду України запевняє громадян країни та міжнародну спільноту, що, незважаючи на подібні провокації з боку окремих осіб, розгляд справ, пов’язаних із виборами, так само, як розгляд усіх інших категорій справ, відбувається і відбуватиметься і надалі виключно відповідно до Основного Закону, Кодексу адміністративного судочинства України та законів України, з дотриманням усіх процесуальних норм і вимог.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру