Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Вищий адміністративний суд надасть свої пропозиції до проекту стратегії реформування судоустрою та судочинства до 19 грудня 2014 року

03 листопада 2014, 10:43

31 жовтня 2014 року у Вищому адміністративному суді України відбулося перше засідання робочої групи з питань судової реформи, утвореної згідно з розпорядженням Голови Вищого адміністративного суду України Олександра Нечитайла від 28.10.2014 №227. До складу робочої групи увійшли судді Вищого адміністративного суду України, судді апеляційних та окружних адмінсудів, а також працівники апарату ВАСУ.

Під час першого засідання робочої групи з питань судової реформи при ВАСУ обговорили проект «Основних засад реформування системи правосуддя та суміжних інститутів», підготовлений Радою з питань судової реформи при Президентові України. Члени робочої групи дійшли висновку, що для більш ґрунтовної та ефективної роботи над цим проектом, його слід опрацьовувати у окремих підгрупах, які будуть працювати над окремими розділами зазначеного проекту.

Відповідно до рішення робочої групи, члени підгруп під керівництвом керівників підгруп повинні опрацювати доручені їм розділи документу до 14 листопада 2014 року та підготувати узгоджені пропозиції. Після чого члени робочої групи з питань судової реформи при ВАСУ зберуться для детального обговорення та узгодження остаточного варіанту пропозицій.

Нагадаємо, що Рада з питань судової реформи утворена відповідно до Указу Президента України від 16 жовтня 2014 року №812/2014 «Про Раду з питань судової реформи». До складу Ради увійшов Голова ВАСУ Олександр Нечитайло.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру