Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ у звязку з відновленням роботи Донецького апеляційного адміністративного суду у місті Краматорськ!

09 грудня 2014, 15:55

У звязку з відновленням роботи Донецького апеляційного адміністративного суду у місті Краматорськ, Вищий адміністративний суд України видав розпорядження «Про внесення змін до розпорядження Вищого адміністративного суду України від 02.09.2014 р. №193 «Про забезпечення розгляду адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції». Відповідно до цього документу, абзац четвертий пункту 1 розпорядження Вищого адміністративного суду України від 02.09.2014 року №193 визнано таким, що втратив чинність.

 

Нагадаємо, відповідно до цього абзацу, розгляд адміністративних справ, які підлягають перегляду в апеляційному порядку Донецьким апеляційним адмінсудом здійснювався Харківським апеляційним адміністративним судом.

Тепер протягом 10 робочих днів з дня видання розпорядження  Вищого адміністративного суду України про внесення змін до розпорядження ВАСУ від 02.09.2014 р. №193 головами Харківського та Донецького апеляційних адміністративних судів буде здійснене приймання-передача справ, провадження за якими не було відкрито у відповідності до вимог Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням анти терористичної операції».

Разом з тим, Харківський апеляційний адміністративний суд має забезпечити завершення розгляду справ, провадження за якими було відкрито у відповідності до вимог Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції» щодо територіальної підсудності.

Нагадаємо, що з 14 листопада 2014 року Донецький апеляційний адміністративний суд, який працював у м. Донецьку по бульвару Шевченка, 26, розпочав роботу за новою адресою: 84301, м. Краматорськ, вул. Марата, 15 (будівля Художньої школи).

Нове місцезнаходження суду визначене Указом Президента України від 12 листопада 2014 року № 866/2014 "Про внесення змін до мережі адміністративних судів України".

 

 

Розпорядження Вищого адміністративного суду України від  01.12.2014р. №252 «Про внесення змін до розпорядження Вищого адміністративного суду України від 02.09.2014 р. №193 «Про забезпечення розгляду адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції».

 

Розпорядження Вищого адміністративного суду України від 02.09.2014 р. №193 «Про забезпечення розгляду адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції».


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру