Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Рахункова палата: Вищий адмінсуд забезпечив ефективне використання коштів

25 березня 2015, 16:00

Рахункова палата провела аудит ефективності використання бюджетних коштів, виділених на здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України, і дійшла висновку, що ВАСУ впродовж 2013-2014 років в основному забезпечив ефективне використання коштів, виділених у сумі 197,5 млн. грн. за бюджетною програмою «Здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України».

 

В «Акті про результати аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених на здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України» Рахункова палата засвідчила, що облікова політика ВАСУ забезпечує правдиве та неупереджене відображення головним розпорядником інформації про фінансове становище, достовірність результатів фінансової діяльності та рух бюджетних коштів і активів.

 

Разом з тим, колегія Рахункової палати відзначила недосконалість нормативно-правової бази з визначення механізму виконання рішень про стягнення до бюджету повної суми судового збору при задоволенні адміністративного позову майнового характеру та механізму взаємодії судових, податкових та виконавчих органів щодо виконання рішень про стягнення судового збору.

 

Колегія також зауважила, що у результаті непослідовності прийняття Кабміном рішень щодо забезпечення ВАСУ приміщеннями, на сьогодні так і не забезпечено повноцінного розміщення установи для здійснення правосуддя відповідно до діючих державних будівельних норм.

 

Крім того, Рахункова палата встановила, що виплата Вищим адмінсудом протягом 2013-2014 років понад 500 тисяч гривень суддівської винагороди суддям, що досягнули 65-річного віку, відбувалася через незалежні від ВАСУ причини: за відсутності рішення Верховної Ради України щодо звільнення з посади судді у зв'язку з досягнення ним 65 років, а також внаслідок зволікання з призначенням членів Вищої ради юстиції, які мали розглянути заяви ще двох суддів з аналогічних питань.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру