Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Олександр Нечитайло склав повноваження Голови Вищого адміністративного суду

27 березня 2015, 15:59

Сьогодні, 27 березня 2015 року, збори суддів Вищого адміністративного суду України під час свого засідання розглянули заяву Голови ВАСУ Олександра Нечитайла про складення ним повноважень Голови суду. Збори прийняли інформацію до відома. Нагадаємо, що згідно частини шостої статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» здійснення повноважень на адміністративній посаді припиняється у тому числі з моменту настання такої обставини як складення повноважень на адміністративній посаді. Таким чином, Олександр Нечитайло склав повноваження Голови Вищого адміністративного суду України.

За словами Олександра Нечитайла, рішення про складення повноважень Голови суду прийнято ним у зв’язку з набранням чинності нової редакції Закону України «Про судоустрій і статус суддів» з 29 березня цього року. «Відповідно до нової редакції Закону змінюється порядок обрання Голови суду і його повноваження. Планувати свою роботу у якості Голови суду лише на два місяці відповідно до нового закону неможливо, тому вважаю неправильним триматися за посаду Голови ВАСУ до закінчення строку мого обрання у червні цього року. Переконаний, що судді Вищого адмінсуду повинні отримати можливість скористатися своїм правом обрати Голову суду за новим законом, тому і складаю достроково свої повноваження, - сказав О.Нечитайло.

При цьому він відзначив, що у разі, якщо колектив рекомендує його у якості кандидата на посаду Голови ВАСУ на наступний термін він заперечувати не буде, але сам висувати свою кандидатуру не збирається.

 Відповідно до частини третьої статті 34 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», у разі відсутності голови вищого спеціалізованого суду його адміністративні повноваження здійснює заступник голови суду, який має більший стаж роботи на посаді судді. Таким чином, обов’язки Голови ВАСУ наразі виконує заступник Голови суду Дмитро Ліпський.

 Судді Вищого адміністративного суду України вирішили провести наступні збори у понеділок, 30 березня 2015 року о 12.00, під час яких планується розглянути питання про обрання Голови Вищого адміністративного суду України.


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру