Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Eco-friendly. Вищий адміністративний суд приєднався до всеукраїнського проекту «Україна без сміття»

28 серпня 2015, 09:57

        У Вищому адміністративному суді України відсьогодні діятиме організований спосіб збору та утилізації макулатури. Це стало можливим завдяки вапровадженню у суді проекту «Зелений офіс» спільно з громадською організацією «Український екологічний клуб «Зелена хвиля». У приміщенні суду встановлено спеціальні бокси для збору відпрацьованого паперу. Наразі в суді є п’ять таких боксів, найближчим часом буде встановлено ще десять.

Планується, що завдяки реалізації проекту «Україна без сміття» Вищим адміністративним судом України не будуть витрачатися бюджетні кошти за вивезення паперового сміття із суду, якого через специфіку роботи дуже багато, що, у свою чергу, забезпечить збереження навколишнього природного середовища. Уже сьогодні для власних потреб ВАСУ закуповує тільки ті паперові товари, які виготовлені з вторинної сировини. У суді запроваджено електронний документообіг, двосторонній друк, енергозберігаючий режим комп’ютерної техніки тощо.

Це одна з перших ініціатив Вищого адміністративного суду України у рамках проекту «Зелений офіс». У подальших планах – впровадження енергозберігаючих технологій та обладнання.

В адміністрації суду переконані, що свідоме і бережливе ставлення до природи повинно поширюватися на всі сфери людської діяльності. У бізнес-середовищі вжиття заходів для охорони і збереження природи, запобігання негативному впливу на неї людської діяльності – це вже не новинка. Потрібно впроваджувати подібні комплексні підходи і в державному секторі, особливо з урахуванням того, що глобальний підхід до цього питання дозволить значно зекономити державні кошти та допомогти економіці нашої країни у такий непростий час. 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру