Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Прокуратура м. Києва, відповідно до звернення Голови ВАСУ О. Нечитайла, перевіряє інформацію, викладену у програмі "Схеми" від 02.10.2015

14 грудня 2015, 17:42

Прокуратурою міста Києва розглянуто звернення Голови Вищого адміністративного суду України Олександра Нечитайла з проханням перевірити наведену у телепрограмі «Схеми. Корупція в деталях» від 02.10.2015 р. інформацію стосовно начебто зацікавленості суддів ВАСУ у відновленні судового розгляду щодо виділення земельних ділянок у селі Тарасівка Обухівського району Київської області. Нагадаємо, що у зверненні О.Нечитайло також просив надати фахову оцінку цій інформації, у тому числі на наявність порушення антикорупційного законодавства.

У листі Прокуратури міста Києва повідомляється, що з метою перевірки слідчим відомостей, розповсюджених 02.10.2015 в ефірі програми «Схеми», щодо відкриття Вищим адміністративним судом України провадження за нововиявленими обставинами за позовом Старобезрадичівської сільської ради Обухівського району Київської області до Обухівської районної державної адміністрації Київської області та інших про визнання протиправними та скасування рішень, державних актів, їх державної реєстрації, 20 листопада 2015 року розпочато кримінальне провадження №42015100000001294 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України.

У листі Прокуратури також йдеться, що на даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. До матеріалів вказаного провадження приєднано звернення Голови ВАСУ, викладені у ньому доводи та обставини будуть перевірені під час досудового розслідування.

Нагадаємо, що 22 жовтня поточного року Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло звернувся до Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України з проханням перевірити інформацію наведену у телевізійній програмі «Схеми. Корупція в деталях».

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру