Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

Урочисте відкриття оновленого приміщення Луганського окружного адміністративного суду в м.Сєвєродонецьку

27 червня 2017, 10:21

26 червня 2017, 21:20

26 червня 2017 року після завершення капітального ремонту відбулося урочисте відкриття оновленого приміщення Луганського окружного адміністративного суду в м.Сєвєродонецьку.

   В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло, Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, заступник Голови Ради суддів України Богдан Моніч, Голова Донецького апеляційного адміністративного суду Раїса Ханова, Голова Луганської обласної державної адміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, Голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк, заступник Голови Донецького апеляційного адміністративного суду Ігор Геращенко, Голова Донецького окружного адміністративного суду Вячеслав Кірієнко, начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко.

З 17 листопада 2014 року суд переміщено до міста Сєвєродонецька Луганської області.

  У грудні 2014 року Державною судовою адміністрацією України на баланс Луганського окружного адміністративного передано адміністративну будівлю суду, яка  потребувала проведення капітального ремонту.

  27 березня 2015 року суд відновив роботу зі здійснення правосуддя за новою адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, 18.

  Після проведеного капітального ремонту створено належні умови для здійснення правосуддя, перебування в суді відвідувачів, в тому числі маломобільних груп населення.

 Загальна площа приміщення дозволила забезпечити кожного суддю окремим  кабінетом, облаштовано вісім залів судових засідань, в одному з яких встановлено систему відеоконференцзв’язку.

 З метою підвищення енергоефективності та енергозбереження будівлі суду збудовано котельню автономного опалення, із застосуванням сучасних матеріалів замінено покрівлю будинку, виконано капітальний ремонт головного та бокового фасаду, замінено 85 старих вікон на енергозберігаючі металопластикові, проведено реконструкцію огорожі відповідно до вимог нормативів і правил, що сприяє забезпеченню безпеки суду.

  Голова Луганського окружного адміністративного суду Сергій Чиркін висловив вдячність будівельникам, які брали участь у проведенні будівництва та капітального ремонту адміністративної будівлі суду. Відзначив, що створення належних умов для суддів, працівників апарату суду та учасників процесу підвищить якість роботи суду в цілому та позитивно вплине на  формування довіри громадян до судової системи.

  Відбулась екскурсія відремонтованим приміщенням суду. Гості мали змогу оглянути хол, де розміщені інформаційні стенди суду, кабінет прийому громадян, кабінет відділу діловодства та обліку звернень громадян (канцелярія), кімнату для ознайомлення з матеріалами справи, зали судових засідань та робочі кабінети суддів і працівників апарату суду.

  Того ж дня в Луганському окружному адміністративному суді відбулася робоча нарада на тему «Нагальні питання роботи суду в умовах переміщення та проведення АТО», на якій були обговорені, зокрема, шляхи вирішення кадрових питань, соціально-побутових проблем суддів та працівників апарату суду, які перемістилися до м. Сєвєродонецька разом з установою та є внутрішньо переміщеними особами.

 Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло підкреслив важливість переміщення судів на територію, підконтрольну україській владі, висловив вдячність Голові Державної судової адміністрації України за значні зусилля у забезпеченні суду приміщенням, фінансуванні робіт з проведення ремонту та матеріально-технічного забезпечення суддів та працівників апарату. Відзначив значний внесок у проведену роботу Голови Донецького апеляційного адміністративного суду Раїси Ханової та Голови Луганського окружного адміністративного суду  Сергія Чиркіна.

  Олександр Нечитайло привітав суддів та працівників апарату суду з відкриттям оновленої будівлі суду в м.Сєвєродонецьку, побажав успіхів у роботі, натхнення, добробуту та миру!

   Голова Донецького апеляційного адміністративного суду Раїса Ханова відзначила  позитивні досягнення та звернула увагу на певні недоліки, для усунення яких у суддів та працівників  апарату є всі передумови.

 

Джерело – офіційний веб-сайт Луганського окружного адміністративного суду  


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру