Вищий адміністративний суд України
Про ВАСУ
Пленум ВАСУ
Cудова практика
НКР при ВАСУ
Система адміністративних судів
Суддівське самоврядування
Законодавство
Міжнародно-правове співробітництво
Відомості з декларацій
ІНФОРМАЦІЯ щодо реалізації Закону України "Про очищення влади"
Видавнича діяльність
Вакансії
Інформація про державний бюджет
Запобігання і протидія корупції
База правових позицій

Апарати вищих спеціалізованих судів повинні бути збережені, - заступник Голови ВАСУ Михайло Смокович

Якщо спочатку буде сформовано лише суддівський корпус Верховного Суду, а згодом вирішуватиметься питання з апаратами, то здійснювати судочинство Верховний Суд зможе, у кращому разі, місяців через три-чотири

Огляд ЗМІ. Не відновивши довіру до суду, ми втратимо державу - суддя у відставці Михайло Цуркан

ЮРЛІГА поспілкувалась із кандидатом у члени Вищої ради правосуддя

Пленум ВАСУ ухвалив ряд постанов, зокрема, про внесення змін до КАСУ щодо свободи мирних зібрань

Постанову «Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо свободи мирних зібрань», яку направлено до Ради з питань судової реформи

Інформаційний бюлетень щодо тримання мігрантів під вартою

Переклад на українську здійснено Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні на запит Вищого адміністративного суду України

На запит ВАСУ Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини підготовлено Висновок щодо Закону України «Про судоустрій і статус суддів»

У Висновку зазначено, що в цілому, Закон України «Про судоустрій і статус суддів» відповідає міжнародним стандартам. Водночас, наголошується, що заходи з реформування судової системи мають забезпечити розумний баланс між підзвітністю та незалежністю судді

Заступником Голови Вищого адміністративного суду України обраний Михайло Смокович

07 липня 2017, 15:35

Сьогодні, 7 липня 2017 року, збори суддів Вищого адміністративного суду України під час свого засідання обрали заступником Голови суду Михайла Смоковича. «За» відповідне рішення проголосувало 30 суддів із 32 зареєстрованих на зборах.

Нагадаємо, відповідно до статті 20 Закону України від 7 липня 2010 року № 2453-VI «Про судоустрій і статус суддів» (у редакції Закону від 12 лютого 2015 року № 192-VIII) заступника голови вищого спеціалізованого суду обирають на посаду шляхом таємного голосування більшістю від кількості суддів, які працюють у відповідному суді. Всього у Вищому адміністративному суді України працює 41 суддя.

Кандидатуру Михайла Смоковича запропонували для обрання представники трьох судових палат, зазначивши, що за час попередньої каденції Михайло Смокович довів свою компетентність, толерантність, наполегливість і вміння вирішувати складні ситуації. Також судді високо оцінили фаховий рівень кандидата, який є науковцем (доктором юридичних наук), а також є секретарем Пленуму ВАСУ та вченим секретарем Науково-консультативної ради при ВАСУ.

Кандидатуру Михайла Смоковича підтримали судді Вищого адміністративного суду України, таким чином він став єдиним кандидатом на посаду заступника Голови суду. 

Відповідно до рішення зборів суддів, Михайла Смоковича обрано на посаду заступника Голови Вищого адміністративного суду України строком на два роки.

 


 
 
Список справ, призначених до розгляду
Список автоматичного розподілу справ
Судовий збір
Інформація щодо стадій рощгляду судових справ
Контакти
Довідкова інформація для громадян

Судова влада України
Електроний суд
Реєстр судових рішень
ВАСУ в мережі Facebook


©2015 Вищий адміністративний суд України
лист вебмайстру